معرفی شرکت

شرکت سیمای دانش گستران صبا با برخورداری از بیش از دو دهه پشتوانه تخصصی ، علمی و اجرایی مدیران و نیرو های مجرب و کارآزموده به عنوان یک گروه توانمند به طور تخصصی در اجرای پروژه های طراحی و دکوراسیون فعالیت داشته و فعالیت خود را با هدف گسترش خدمات و افزایش رضایتمندی مشتریان از طریق ارائه بهترین کیفیت ، زیباترین طرح ، مناسب ترین قیمت و کمترین زمان اجرا ادامه می دهد.

این شرکت ، خدمات و محصولات خود را با بهترین کیفیت ، در کوتاه ترین زمان مطابق با استاندارد های روز دنیا ارائه می نماید. همپنین در راستای هدف بنیادین مجموعه که همانا محیطی زیبا برای کار و زندگی است، ضمن احترام به اعتقادات و باور های فردی ، اجتماعی و ملی افراد جامعه ، بر این باور است با دارا بودن کارکنانی متخصص، ماهر و با انگیزه و بهره گیری از فناوری های بروز و کارآمد می توان حداکثر رضایت مشتریان را تامیین نمود.

 

معرفی شرکت

تیم طراحی و معماری ما

حامد حاتمی

مدیر آتلیه

ا.رضازاده

طراح

شهرام یزدان دوست

معمار،طراح

مشتریان ما

شرکت به منظور عملکرد مناسب در پروژه ها و در نهایت رضایت کارفرمایان و مشتریان، سیستم تضمین کیفیت که شامل تمامی رویه ها، روند ها، روش های اجرایی، دستورالعمل ها، آیین نامه ها و … که در نهایت منجر به ارایه خدمات با کیفیت می شوند را اجرا و پیاده سازی کرده است و در هر مرحله از فرآیندهای کاری که براساس فلوچارت طرح ریزی شده است را پایش و اندازه گیری می کند. این نظام باعث می شوند دوباره کاری در ارایه خدمات، هزینه ها کاهش یابد و در نهایت خدمات با کیفیت و براساس نیاز کارفرما تحویل گردد.